Denizli Ayna Haber Logo
“SÖYLENTİLERE SADECE GÜLÜYORUM”

“SÖYLENTİLERE SADECE GÜLÜYORUM”

Spor Toto Süper Lig'de iddialı bir kadro ile hazırlanarak ilk 5'i hedefleyen Denizlispor'da Teknik Direktör Yücel İldiz salı günü Denizli’de olacak. Denizlispor yönetimi hoca ile hiçbir sorun olmadığını belirterek iddiaları yalanladı.

Denizlispor yönetiminin "sorun var" iddialarını kesin bir dille yalanlamasının ardından aynahaber.net e konuşan İldiz, yaşandığı iddia edilen sorunlar ile ilgili olarak "Bu söylentiler nereden çıkıyor bilmiyorum ancak yönetim gerekli açıklamayı yapmış, görevimin başındayım söylentilere sadece gülüyorum" dedi.  

Süper Lig’e çıktıktan sonra kalıcı ve iddialı bir kadro için kolları sıvayan Denizlispor'da yaşandığı iddia edilen teknik direktör sorununa hem yönetim hem de Yücel İldiz tarafından yalanlama geldi.

Denizlispor futbol komitesi ile sürekli iletişim halinde olan ve şuan tatili devam eden kurt hocanın salı günü Denizli’ye gelerek transfer konusunda yapılacak çalışmalara bizzat katılacağı öğrenildi. Söylentileri tümü ile asılsız olduğunu ve Yücel İldiz ile uyumlu bir çalışma yürütüldüğünü söyleyen Denizlispor yöneticileri, transferlerin kesinlik kazanması için de şuan tatilde olan İldiz'in dönmesini beklediklerini söylediler.

Denizlispor yönetiminin  yakaladıkları başarının taçlanması için Süper Lig’de de devam kararı aldığı Yücel İldiz ise "Yönetim Kurulumuz gerekli açıklamayı yapmış. Bu söylentiler nereden çıkıyor bilmiyorum. Aramızda hiçbir sorun yok. Salı günü Denizli’de olacağım ve yeni sezon ile ilgili çalışmalarımıza hız vereceğiz. Görevimin başındayım, söylentilere sadece gülüyorum" dedi.

Denizlispor prensipte anlaşılan futbolcular ile teknik direktör Yücel İldiz'in Denizli'ye dönüşü sonrası resmi sözleşme imzalayıp yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.

Paylaşım :