Denizli Ayna Haber Logo
İLK SEYİRCİLİ MAÇ ONLARA ÜCRETSİZ

İLK SEYİRCİLİ MAÇ ONLARA ÜCRETSİZ

Yukatel Denizlispor 65 yaş ve üstündeki vatandaşlara kurallara uyma çağrısında bulundu. Kulüp ilk maç için ise 65 yaş ve üstündekilere biletlerin bedava olduğunu duyurdu.

Korona Virüs tedbiri nedeniyle 65 yaş ve üzeri yaşlıların sokağa çıkması yasaklanmıştı. Yine tedbirler kapsamında seyircili spor müsabakaları ertelenmişti. Yukatel Denizlispor sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 65 yaş üzerini sevindirecek bir mesaj yayımladı. Mesajda 65 yaş üstündeki vatandaşların dışarı çıkmamasını ve koronavirüsünün hemen yok olmasının ardından Denizlispor'un ilk çıkacağı karşılaşmaya 65 yaş üstü vatandaşların bedava izlettireceği duyuruldu.

Sosyal medyadaki paylaşım şu şekilde: "Eli öpülesi, 65 yaş üstü değerli büyüklerimiz; bugünlerde öncelikle kendi sağlığınız için evde kalmalı, devletimizin sizleri korumak amaçlı almış olduğu karara uymalısınız.

Bugünlerde evde çok sıkıldığınızı biliyor ve ilk seyircili maçımızda sizleri misafir etmekten onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

65 yaş üstü siz değerli taraftarlarımızın biletlerini ücretsiz yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak hasret gidereceğimiz ilk seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana kadar kendinize çok iyi bakmanızı diliyoruz." denildi.

Paylaşım :