Denizli Ayna Haber Logo
ASBAŞKAN FIRAT’TAN ÖNEMLİ KARABÜKSPOR AÇIKLAMASI

ASBAŞKAN FIRAT’TAN ÖNEMLİ KARABÜKSPOR AÇIKLAMASI

Denizlispor Kulübü Asbaşkanı Ali Fırat, pazar günü Denizlispor’un ev sahipliğinde oynanacak kader maçı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Asbaşkan Fırat, “Kardemir Karabükspor’un yaşadığı ekonomik sorunlar nedeni ile Denizli’ye gelip gelmeyeceği belli değil” dedi.

     TFF Spor Toto 1. Lig 33 haftasında Abalı Denizlispor, pazar günü saat 16:30’da Kardemir Karabükspor’u evinde ağırlayacak. Bu maçta Denizlispor, 1 puan dahi alması durumunda önümüzdeki sezon Süper Lig’de bulunan takımlara karşı mücadele verecek.

Pazar günü oynanacak maçla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Denizlispor Kulübü Asbaşkanı Ali Fırat, Kardemir Karabükspor’un yaşadığı ekonomik sorunlar nedeni ile Denizli’ye gelip gelemeyeceğinin belli olmadığını belirtti. Asbaşkan Fırat, “Denizlispor bu zamana kadar çok zorluklar yaşadı. Ama şimdi bizlere Süper Lig’in sevincini yaşatıyor. Düşmek kolay ama çıkmak zordur. Karabükspor, hepimiz için canlı bir örnek. Hepimizin camia olarak canını yakıyor. Lig bitiyor ama puanları hala 0. Çok ciddi anlamda deplasman zorlukları yaşıyorlar. Denizli’ye gelip gelemeyecekleri konusu hala tartışılıyor. Belki de gelemeyecekler. Rakibimiz de olma ülke futbolunun gelmiş olduğu bu nokta bizleri derinden üzüyor” dedi.

HABER: NURHAYAT ERTAN

Paylaşım :