Denizli Ayna Haber Logo
VARLIKER KADROSUNU SAĞLAMLAŞTIRIYOR

VARLIKER KADROSUNU SAĞLAMLAŞTIRIYOR

Denizli’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin kongre süreci tüm hızıyla devam ederken mevcut başkan Tolga Varlıker'in Merkezefendi İlçe Yönetimi için kadrosu da belli olmaya başladı.  Başkan Tolga Varlıker yönetimini güçlendirerek, daha güçlü isimler ile yola devam etmek istiyor.

Denizli’de özellikler yerel seçim sürecinde Merkezefendi Belediyesi'ni, örgütüyle birlikte gece gündüz çalışarak kazandıran CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker yeni yönetimine güçlü isimler katıyor.

Son süreçte Tolga Varlıker’in yönetim kadrosuna 3 önemli kadınla takviye edeceği öğrenildi.

Denizli'nin ve CHPlilerin yakından tanıdığı Önceki dönem Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şube Başkanı Ümran Aygün ile başarılı iş kadınları Burcu Şirin ve Merve Selçuk, Varlıker’in yeni yönetiminde yer alacak.


Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde Şube başkanı olarak bir çok etkinlik ve projede imzası bulunan Ümran Aygün, 4 yıl sürdürdüğü başkanlık görevini geçtiğimiz aylarda aday olmayarak devretmişti.


Tolga Varlıker’in yeni yönetiminde yer alacak  isimlerden biri de Burcu Şirin. Aslen Denizlili olan ve Pamukkale Üniversitesi’nden Jeoloji Mühendisi olarak mezun olan Şirin, yıllardır alanında yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiriyor. Genç mühendis Burcu Şirin, siyaset arenasına Varlıker'in listesinden girecek. 

Aralık ayında yapılması planlanan ilçe kongresinde Varlıker yönetiminde yer alması beklenen diğer genç isim ise Merve Selçuk.

Eğitim geçmişi ile fark yaratan Selçuk, eğitim öğretim hayatını Denizli’de tamamlayarak İtalya’da yüksek lisansını bitirdi. Selçuk, eğitiminin tamamlayarak Denizli’ye döndükten sonra Denizli’nin en büyük tekstil firmalarının A kadrosunda yer aldı. İş dünyasının yakından tanıdığı Merve Selçuk da Varlıker'in listesinde yer alacak.

Yeni yönetim kadrosu ile elini güçlendiren Varlıker'in Siyaset Akademisi başta olmak üzere geliştirdiği projeleri önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Paylaşım :