Denizli Ayna Haber Logo
DP ÇİVRİL’DE İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

DP ÇİVRİL’DE İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Demokrat Parti Denizli’de kongre çalışmalarını hızlandırdı. Son süreçte dün Çivril ilçe kongresini gerçekleştiren Demokrat Parti, Muhammet Kılıçaslan ile İlçe Başkanlığı’na devam edecek.

Demokrat Parti Denizli’de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmaları kongrelere yoğunlaştıran DP yönetimi Çivril ilçe kongresini geçtiğimiz gün yaptı. Yapılan ilçe kongresinde Muhammet Kılıçaslan Çivril İlçe Başkanı seçilirken, ilçe yönetimine ise Melik Bingöl, İbrahim Köse, İsmail uyar, Hüseyin Kılıç, Halil İbrahim Tak seçildi. 
Gerçekleştirilen kongrede Divan Başkanlığını DP İl Başkanı Aşkın Çelik yaptı. Divan Kurulu’nda ise Merkez Karar Kurulu üyesi Salih Zeki Yanaşık, Merkez Karar Kurulu üyesi Ahmet Yüksel bulundu. 

İBADET GİBİ HİZMET
İl başkanı Aşkın Çelik yaptığı konuşmada “Demokrat Parti bir yeminin adıdır, şuanda başta Genel Başkanımız olmak üzere, bu partinin il ve ilçe başkanlığını, delegeliklerini yapan, ‘Ben DP üyesiyim’ diyen arkadaşlarımız ibadet gibi hizmet etmektedir.
Bu partide başbakanlık yapmış, bakanlık yapmış, milletvekilliği belediye başkanlığı yapmış kişilerin, başka partilerin kapısında ikbal kuyruğuna girdiği bir dönemde; davasına inanmış, demokrasi uğruna şehit vermiş bir misyonun temsilcisiyim demek, yürek ister, cesaret ister, iman ister.
Daha dün kurulmuş partiler ve kurulacak partiler kendilerine kimlik atarken Demokrat Parti’nin misyonu da, temsil ettiği konum da, demokrat muhafazakar insanlardır. Kimse bizim kimliğimize sahip çıkmaya kalkmasın” dedi. 

MERKEZDEN DENİZLİ ZİYARETİ
1 Aralık’ta Ankara’da Barolar Birliği Salonu’nda Temsilciler Birliği toplantısı yapılacağının haberini veren İl Başkanı Çelik “Orada Genel Başkanımız ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Gültekin Uysal Türkiye'ye bir manifesto yayınlayacaktır” dedi. Çelik “Yine çok yakın bir zamanda Genel Başkan Başdanışmanımız Sayın Atılgan Bayar beyefendi, Denizli’yi ziyaret edip bir dizi temaslarda bulunacaktır” ifadelerini kullandı. 
Demokrat Parti’nin tekrar eski günlerine kavuşacağı günlerin artık yakın olduğunu vurgulayan Aşkın Çelik çalışmaların aynı hızla son sürat devam edeceğini söyledi. 

“DEMOKRASİNİN VE BİRLİĞİN ADRESİ OLACAĞIZ”
Çivril İlçe Başkanı seçilen Muhammet Kılıçaslan "İlçemizde demokrasinin ve birliğin adresi olacağız. Koltuk değil vatan sevdalılarının birliği olma misyonu ile hareket eden Demokrat Parti’nin bir neferi olarak, büyük başarılara imza atacağımızdan şüphem yok. Geçmişte nasıl başarılı çalışmalar yaptıysak gelecekte de Denizli’yi ve ülkemizi hak ettiği çağdaş demokrasiye taşıyacağız” dedi

Paylaşım :