Denizli Ayna Haber Logo
CHP'DE BAYRAMLAŞMA VE VEFA BİR ARADA

CHP'DE BAYRAMLAŞMA VE VEFA BİR ARADA

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü’nde, Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Milletvekili Teoman Sancar, İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, İl, İlçe Yönetimleri ve partililerin katılımı ile, İl Başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Ayrıca partililer geçtiğimiz günlerde vefat eden Milletvekili Kazım Arslan’ı, İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer’i, İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Kendirli’yi ve İl Başkan Yardımcısı Göksel Erdoğan’ı aileleriyle birlikte andı

CHP Denizli İl Örgütü kurban bayramı vesilesiyle bir çok partili ve yöneticileriyle bugün İl Başkanlığı binasında buluştu. Bayramlaşma merasimi için toplanan Denizlili CHP’liler tek tek birbirleriyle selamlaşarak bayramlarını kutladılar. 

VEFAT EDEN PARTİLİLERE VEFA 

Bayramlaşmak için partililerini bir araya toplayan Denizli İl Başkanlığı vefat eden partililerini ve ailelerini de unutmadı. Aileler ile bir araya gelen partililier ailelere yalnız olmadıklarını bir kere daha gösterdiler. Ayrıca Denizli CHP İl Başkanlığı bürosunda bulunan toplantı salonlarına vefat eden partililerin isimleri verildi. 

2018 Kasım ayında hayatını kaybeden avukat Tevfik Kendirli ve Haziran 2019’da hayatını kaybeden Denizli Milletvekilli Kazım Arslan’ın ismi İl Başkanlığı bürosunda bulunan toplantı salonlarına verildi. 

Toplantı salonlarına asılan tabelalara Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü’nün ilk kuruluş aşamasından beri partide önemli görevleri üstlenen ve 3 dönem Denizli Milletvekilliği yapan Kazım Arslan’ın kısa biyografisine yer verildi. Ayrıca şu an Denizli Milletvekili olarak görev icra eden Teoman Sancar’ın İl Başkanlığı döneminde Başkan Yardımcılığı göreviyle büyük emek sahibi olan Avukat Tevfik Kendirli’nin de isminin verildiği salonda kısa biyografisine yer verildi.

Paylaşım :