Denizli Ayna Haber Logo
CHP Merkezefendi, “Her Şey Çok Güzel Olacak” Pankartı

CHP Merkezefendi, “Her Şey Çok Güzel Olacak” Pankartı

Honaz ve İstanbul’da iptal edilen seçimlerin ardından CHP Merkezefendi İlçe Başkanlığı, parti merkezine “Her şey çok güzel olacak” yazılı pankart astı.

      YSK’nın aldığı karar ile İstanbul ve Honaz’da seçimin yeniden yapılacak olması nedeni ile CHP Merkezefendi İlçe Başkanlığında çalışmalar hız kazandı.

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, ilçe merkezlerine iptal edilen ve yenileme kararı alınan seçimlerin sloganı olan “Her şey çok güzel olacak”ı parti merkezine astıklarını söyledi.

Önce 2 Haziran’da Honaz’da her seyin çok güzel olacağını belirten Varlıker, “Yüksel Kepenek sahadaki tüm seçimleri kazandı, ancak YSK’da masa başında yenildi. 2 Haziran’da Honaz elbirliği yapacak ve Yüksel Kepenek’e hak ettiği seçimi bir kez daha kazandıracak” dedi. Benzer bir durumun da İstanbul’da yaşandığını dile getiren Tolga Varlıker, “İstanbul’da da her şey güzel olacak. Başkanımız Ekrem İmamoğlu, gecikmeli de olsa hak ettiği makama oturacak, İstanbul bundan sonra kardeşçe yaşanan, hakça paylaşılan bir kent olacak” dedi.

Paylaşım :