wdwe
Denizli Ayna Haber Logo
BİR GARİP TARTIŞMA

BİR GARİP TARTIŞMA

Merkezefendi Belediye Meclisi’nde dün gerçekleştirilen toplantı ilginç bir diyaloğa sahne oldu. AK Parti Grup Başkanvekili Yavuz Aki, aile vurgusu yaparak geçtiğimiz günlerde boyanan merdivenler ile ilgili soru sordu. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, boyadık çünkü Merkezefendi rengarenk olacak, “Merkezefendi’ye bahar geldi” dedi.

Merkezefendi Belediye Meclisi Temmuz Ayı birinci birleşim birinci oturumu dün akşam saatlerinde Merkezefendi Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Önergelerin komisyonlara havalesi ve Selçukbey Mahallesi’nde bulunan parka Merhum Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin verilmesi kararlarının oy birliği ile alındığı mecliste daha sonra gündem dışı söz taleplerine geçildi.

 

“AİLE TOPLUMUMUZ İÇİN ÖNEMLİDİR, SÜBLİMİNAL MESAJ MI VAR”

Gündem dışı söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Yavuz Aki,”geçtiğimiz günlerde basında yer alan haberlerde Belediyemiz tarafından Alparslan Mahallesi’nde bulunan 74 basamaklı merdivenlerin farklı renklerde boyandığını gördük. Haberin çıktığı dönemde LGTBİ bireylerin gündemde olduğu bir dönem. Aile toplumumuz için en önemli olguların başında gelmektedir. Aile yapımıza uymayan bireylerin yaratmaya çalıştığı olguya destek olmaya mı çalışılmaktadır? Burada hedeflenen sübliminal bir mesaj vermek, bilinç altında farklı mesajlar vermek midir? Servis edilen fotoğraflarda küçük çocukların kullanılması da ayrıca tartışılması gereken bir konudur” dedi.

“MERKEZEFENDİ’YE BAHAR GELDİ”

Aki’nin gündeme getirdiği konuya cevap veren Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise “Merkezefendi Belediyesi olarak bu ve benzer adımları mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın görüş ve önerileri doğrultusunda atıyoruz. Sadece Alpraslan Mahallemiz’de değil, 2 hafta önce Esentepe Mahallemizde de benzer bir çalışma yaptık ve vatandaşlarımız gayet memnun. Biz hizmet üretirken, kimseyi kayırmadan herkese eşit hizmet üretiyoruz. Ancak bu çalışmayı yaparken, bahsettiğiniz durumlardan tümü ile bağımsız hareket ettik. O bayrakları renkleri falan düşünmedik. Sizin değindiğiniz konu ürettiğimiz hizmetten tümü ile bağımsızdır. Daha önce de söylemiştik.  Bu ve buna benzer çalışmalarımız devam edecek. Merkezefendi’ye bahar geldi ve Merkezefendi rengarenk olacak” dedi.

Paylaşım :