Denizli Ayna Haber Logo
Şeniz Süzek Doğan Gençlerle Biraraya Geldi

Şeniz Süzek Doğan Gençlerle Biraraya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi Belediye Başkan A.Adayı Şeniz Süzek Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları öncülüğünde kurulan Bülent Ecevit Kültür Evi’ni ziyaret etti. 

CHP’li gençleri ziyareti sırasında oğlu Çınar’ın da eşlik ettiği Şeniz Süzek Doğan,  yanında getirdiği Atatürk temalı kitapları kültür evine bağışlarken, gençlerle sohbet etti.  “Gençlerin ve kadınların Cumhuriyetimizin ilelebet devam etmesi adına önemi çok büyük” diyen Doğan “Bülent Ecevit partimizin en önemli değerlerinden biri, tüm yurttaşlarımızın gönlünde “Karaoğlan” olarak yer etmiş, çok önemli bir siyasi figürdür. Sayın Bülent Ecevit, bu özelliğinin dışında önemli bir sanat insanı olarak tarihe geçmiştir. Gençlerimizi kendi emekleri ile kurdukları kültür evine önderlerimizden Bülent Ecevit’in ismini verdikleri için ayrıca kutlamak istiyorum. Partimizin ve ülkemizin geleceği olduğuna inandığım gençlerimiz, geçmişimizden aldıkları ışıkla geleceği aydınlattıklarını bu adımları ile bir kere daha göstermiş oldular. Bülent Ecevit Kültür Evi’nin fikir olarak ortaya çıkmasından bu güne evrilmesinde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 
Şeniz Süzek Doğan ve gençler Bülent Ecevit Kültür Evi’ni gezdikten sonra, süreci değerlendirdikleri bir toplantı gerçekleştirdiler.

Paylaşım :