Denizli Ayna Haber Logo
PTT’NİN SEVİMLİ KARAKTERİ PETTE DENİZLİ’YE GELİYOR!

PTT’NİN SEVİMLİ KARAKTERİ PETTE DENİZLİ’YE GELİYOR!

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri küçük izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi'nin tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkemizin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor. Şirketimizin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla ülkeyi dolaşıyor. Şirketin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor.

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketimizin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor.

Ülkede sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor.

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 08 Aralık 2018 Cumartesi tarihinde Denizli’de küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, Forum AVM Çamlık Denizli adresinde saat 14:00’den itibaren güzel Denizli'nin güzel çocuklarını bekliyor!

Not: Saat 14:00’da başlayacak olan 60 dakikalık 1. periyot sonrası 1 saat ara verilerek ardından saat 16:00’da 60 dakikalık 2. periyot başlayacaktır.

Paylaşım :