wdwe
Denizli Ayna Haber Logo
“KAMERA KAYITLARINI NEDEN SİLDİRDİN”

“KAMERA KAYITLARINI NEDEN SİLDİRDİN”

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Gümüşçay Mahallesi’nde 5 yıldır devam eden sorununu çözüme kavuşturan Merkezefendi Belediyesi’ni eleştiren eski başkan yardımcısı Ayhan Mazıoğlu’na Meclis Üyesi Cihan Saraçoğlu tarafından yöneltilen soru gündeme bomba gibi düştü.

Pınar Metin isimli sosyal medya kullanıcısının, geçtiğimiz dönemde uyuşturucu kullanıcılarının merkezi haline gelen Gümüşçay Mahallesi 4053 ve 4056 sokaklardaki molozların alınmasına ilişkin paylaşımı başka bir tartışmanın fitilini ateşledi. Yapılan paylaşımın aynahaber.net tarafından haber yapılmasının ardından eski başkan yardımcısı Ayhan Mazıoğlu, yapılan haberi ve hizmeti eleştiren bir paylaşım yapmıştı. Mazıoğlu’nun sosyal medya paylaşımına cevap CHP Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Cihan Saraçoğlu’ndan geldi.

“KAMERA KAYITLARINI NEDEN SİLDİRDİN”

Mazıoğlu’nun paylaşımı yaparken ne amaçladığını anlamadığını belirten Saraçoğlu “Sayın Mazıoğlu! Bu paylaşımı yaparken maksadınız ne anlayamadım. Bir de personele talimat verip sildirdiğiniz kamera kayıtlarında neler vardı acaba? Bence siz yapılan ya da yapılacak işleri kafanıza takmayın. Her şeyin bir zamanı var. Her türlü hizmeti yapacak gücümüz ve beynimiz var. Siz kafanızı yormayın bu işlere lütfen. Kamuoyuna, Merkezefendi Belediyesi kamera kayıtlarında silinen neler vardı, gizlenen ve silindiğine göre korkulan neydi bence onu açıklayın derim” dedi.

AYNAHABER GÜNDEME GETİRMİŞTİ

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in “kamera kayıtları silindi” iddiasını araştıran www.aynahaber.net muhabirleri, belediye yönetimi tarafından resmi olarak yaptığı soruşturma sonucuna ulaşmıştı. Soruşturma nedeni ile bilgisine başvurulan personellerin, 2 Nisan 2019 günü eski başkan yardımcısı Ayhan Mazıoğlu’nun talimatı ile geriye dönük tüm kayıtların silindiğini belirttiği ifadeler kentin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayna Haber’in tümü ile bilgi ve belgelere dayalı haberi sonrası hiçbir açıklama yapmayan Mazıoğlu’nun, konuya dair açıklama yapmak yerine yapılan hizmeti eleştirmesi tepki çekti. Ayhan Mazıoğlu’nun Cihan Saraçoğlu’na ne cevap vereceği merak ediliyor.

AYNA HABER'İN GÜNDEME GETİRDİĞİ KAMERA KAYITLARI HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AYHAN MAZIOĞLU’NUN BOZUK TÜRKÇE İLE HİZMETLERİ ELEŞTİRDİĞİ PAYLAŞIM HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NİN HİZMETLERİNE TEŞEKKÜR EDEN VATANDAŞLAR HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Paylaşım :