Denizli Ayna Haber Logo
“BİR SERİ KATİLİN GERÇEK HİKAYESİNİ ANLATAN FİLM DENİZLİ’YE GELİYOR”

“BİR SERİ KATİLİN GERÇEK HİKAYESİNİ ANLATAN FİLM DENİZLİ’YE GELİYOR”

Denizli’ye alternatif beyaz perde olarak çıkan Sinema Çınar’ın tek gösterimlik getirdiği yeni film Altın Eldiven – The Golden Glove. Fatih Akın’ın dünya prömiyerini 69. Berlin Film Festivali’nde yapan film Altın Eldiven – The Golden Glove 24 Nisan tarihinde Denizlili sinemaseverlerle buluşacak.

Tek gösterim olarak izleyiciyle buluşacak olan film Heinz Strunk’ın romanından sinemaya uyarlandı. Akın’ın, Heinz Strunk’un çok satan romanından esinlenerek yazıp yönettiği film, Fritz Honka’nın şoke edici hayatına odaklanıyor.

Savaş sonrası ekonomik bir kalkınma mucizesine imza atan fakat insanların buna tezat oluşturacak biçimde güvensiz ve korku içinde yaşadığı 1970’ler Almanya’sının çarpıcı bir portresini sunan film, 2019 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı için yarıştı. Başrolü üstlenen 1996 doğumlu Alman oyuncu Jonas Dassler, kapsamlı bir makyajla 40’lı yaşlarının ortasında olan Fritz Honka’ya tıpatıp benzer hale getirildi.

24 Nisan Çarşamba günü Teras Park Avşar Sinemaları’nda izleyiciye gösterilecek filmin bilet satış noktaları ise şu şekilde;

Bilet Satış Noktaları:

Çınar Bölgesi; Baykuş Kafe – TAÇEV

Kampüs Bölgesi; Don Kişot Kitap Evi

İletişim: 0 554 722 41 53 - 0 533 680 47 35

Tek gösterim olarak gerçekleşecek etkinliğin sınırlı sayıdaki biletlerine ulaşmak için bilet satış noktalarına uğramakta geç kalmayınız.

Paylaşım :