Denizli Ayna Haber Logo
SALGINDAN UZAK GÜVENLİ TATİL BİR TELEFON UZAĞINIZDA

SALGINDAN UZAK GÜVENLİ TATİL BİR TELEFON UZAĞINIZDA

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün ardından başlayan normalleşme sürecinde Denizlililer için hem izole olup hem tatil yapmak mümkün. Üstelik villa rahatlığında.

Türkiye'nin en güzel koylarından Dalaman'da Villa Paradise'de ister sevdikleriniz ile ister ailenizle tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

100 metrekare havuzu, 4+1 geniş ve ferah odaları, jakuzi, barbekü ve mangal keyfi yapabileceğiniz Villa Paradise'de tatil için 0505 085 13 37 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kentin gürültüsünden uzak, Fethiye, Akyaka ve Marmaris'e yakın lokasyonu ile villa konforunda tatil yapmak isteyenler elinizi çabuk tutun. 2 odada çift kişilik yatak, 2 odada tek kişilik bulunan yatakları ve ek olarak yatak takviyesi yapabileceğiniz Villa Paradise bünyesinde 3 adet banyo 3 adet tuvalet bulunmakta. Bir villada bulunabilecek bütün sarf malzeme ve ihtiyaçların mevcut olduğu villada bu sene bütün eşyaları sıfır olması.

HER MİSAFİRDEN SONRA TEMİZLİK

Villa Paradise misafirlerini ağırladıktan sonra en sağlıklı ve steril bir şekilde hizmet veriyor. Misafirlerin villadan ayrılmasının ardından bir gün sonra yeniden kullanıma hazır hale gelen Villa Paradise öncelikle standart temizlik protokolümüz uyguluyor, ardından spreyleme metodu ile nano gümüş iyon dezenfeksiyon yaparak ve 24 saat kapı pencere ve balkonlar yoluyla havalandırma yapılarak, güneş ışınlarının UV etkisinden yararlanılıyor.

Villa Paradise misafirlerine Covid-19 salgınının dış etkenlerinden korunması için cerrahi maske ve sıvı el dezenfektanını girişte ücretsiz olarak teslim ederken bu yıl misafir-çalışan personel temasını minimuma indirecek iş akışını hayata geçirdi. Villada günlük housekeeping bu nedenle aktif olmazken yedek nevresim takımları ve ev tekstil ürünleri villanın dolaplarından kullanımınıza sunuluyor. Klima bakımlarının periyodik olarak yapıldığı Villa Paradise full mutfak donanımı ile hizmet veriyor.  

Salgından uzak ve güvenli bir tatil için 0505 085 13 37 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Paylaşım :