Denizli Ayna Haber Logo
METEOROJİDEN DENİZLİ UYARISI!

METEOROJİDEN DENİZLİ UYARISI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre Denizli, Muğla, Isparta, Burdur, Antalya'da kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar görülecek. Bazı yerlerde etkili olacak yağışlar önümüzdeki haftaya kadar sürecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre, sağanak ve gök gürültülü sağanak ağırlıklı yağışların, hafta sonuna kadar tüm yurtta etkisini hissettireceği tahmin ediliyor. Yurdun güneybatı kesimlerinin parçalı bulutlu, Muğla, Denizli, Isparta, Burdur, Antalya'nın iç ve batı kesimleri, Konya'nın güneybatı çevreleri ile Karaman'ın batı kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Denizli’de yarın sabah saatlerinden itibaren görülecek sağanak yağışlar kentin özellikle doğu kesimlerinde etkili olacak. Yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak olarak görülecek yağışlar, önümüzdeki haftaya kadar devam edecek. Kentte hava sıcaklıkları mevsim normallerinde 27 derece hissedilecek.

Paylaşım :