Denizli Ayna Haber Logo
KOMŞUDA DENİZLİ İMZASI!

KOMŞUDA DENİZLİ İMZASI!

Meri Organizasyon, düzenlediği organizasyonlar ile aranan isim olmaya devam ediyor.

          Denizli’de 17 yıldır faaliyet Meri Organizasyon, Uşak’ın Sivaslı İlçesinde her yıl düzenlenen ve coşku ile kutlanan Sivaslı Çilek Kültür ve Sanat Festivali’nin 33.’süne imza attı. 7-8-9 Haziran’da üç gün süren festival programı dolu dolu geçti.  Evrenli Doğal Parkı’nda düzenlenen festivale ünlü yağdı.

ÖMER FARUK BOSTAN VE TOLGA ÇANDAR COŞTURDU! 

‘Erik Dalı’ türküsü ile 7’den 70’e herkesin tanıdığı Ömer Faruk Bostan, tüm misafirlere keyifli dakikalar yaşattı. Birbirinden güzel şarkı ve türkülerle misafirler coştu.

Ömer Faruk Bostan’ın ardından Muğlalı sanatçı Tolga Çandar, festivale katılan hayranları ile bir araya geldi. Birbirinden güzel türküleri seslendiren Çandar, misafirler tarafından ilgiyle karşılandı.

GENÇ KIZLARIN SEVGİLİSİ GRUP İMERA VE TERAPİ SAHNE ALDI

Birbirinden güzel şarkıları ile genç kızların sevgili olan Grup İmera ve Terapi, festivalin 2. Gününde sahne aldı.

SON GÜN ONUR AKIN RÜZGARI!

Türk Özgün Müziğin tesilcilerinden ve 7’den 70’e herkesin şarkılarını ezbere bildiği Onur Akın, festivalin son gününde hayranları ile buluştu. Akın, sahnede söylediği şarkıları ile misafirlere unutulmayacak bir gece yaşattı.

EN GÜZEL ÇİLEK SEÇİLDİ

Düzenlenen yarışma ile yetiştirilen en güzel çilekler seçildi. Çilek birincilerine ödüller verilirken, festivalde Sivaslı Belediye Başkanı Hürrüyet Şafak’ı, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik yalnız bırakmadı. Başkan Çelik, çilek birincisine ödül verdi.

 

Paylaşım :