Denizli Ayna Haber Logo
DEV KADRO 3 NİSAN’DA DENİZLİ’DE

DEV KADRO 3 NİSAN’DA DENİZLİ’DE

Ünlü oyuncular Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Güvenç , Ray Cooney’nin yazdığı ve Bora Severcan’ın yönettiği İkinin Biri isimli tiyatro oyunuyla  Denizlili sevenleriyle buluşuyor.

Başarılı oyuncular Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Güvenç , Çağın Organizasyonun ev sahipliğinde “İkinin Biri” adlı tiyatro oyunuyla 3 Nisan Çarşamba günü EGS Kültür ve Kongre Merkezi’nde Denizlili tiyatroseverlerle buluşacak.

Ray Cooney’in muhteşem komedisini Bora Severcan yönetiyor. Tamer Karadağlı, Zeyno Güvenç, Volkan Severcan, Esra Sönmezer, Bora Severcan , Haluk Özenç, Rabia Armağan, Hacı Ali Açıkgöz ve Zuhal Yalçın muhteşem performanslarıyla Denizlili sevenlerini büyülemeye geliyor.

Gittiği her şehirde kapalı gişe oynayan İkinin Biri oyunu birbirinden değerleri sanatçıları Denizlili sanat severlerle buluşturan Çağın Organizasyon ev sahipliğinde Denizli’de sahne alacak.

"İKİNİN BİRİ" OYUNUN KONUSU

‘İkinin Biri’ komedi türünde bir oyun. Bir aşk kaçamağının yarattığı karmaşa ile olaylar birbirine girer. Kahramanımız, eşiyle birlikte bir otelde kalmaktadır. O otelde bakanlıktaki bir sekreterle aşk kaçamağı da yapmaktadır. Kaçamağa bakanlığın özel kalem müdürü, otel çalışanları ve beklenmedik misafirler de dahil olunca sahneye bir karmaşa komedisi yansır.

İkinin Biri oyunun konusu Muhafazakar parti bakan yardımcısı Richard Willey’in kaçamağını anlatıyor. Bakan yardımcısı Willey, muzır yasasının tartışılacağı toplantı için birkaç geceliğine eşiyle birlikte Westminister Oteli’nde kalmaktadır.

Richard, bu otel misafirliği sırasında bakanlıktaki bir sekreterle de kaçamak yapmayı planlamaktadır. Özel Kalem Müdürü George, otel çalışanları ve beklenmedik misafirler bu kaçamağın ortasına düşünce işler karışır. Komedi de bu karmaşadan ortaya çıkar.

Bilet Satışları: Biletix ve Taçev,Loqqum ,Bakü Cafe

İletişim: 05550596150

Paylaşım :