Denizli Ayna Haber Logo
DENİZLİ’NİN ALİLERİ BİR ARADA

DENİZLİ’NİN ALİLERİ BİR ARADA

Büke Yapı Market’in NG Kütahya Seramik mağazası açılışında bir araya gelen Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali Marım hatıra fotoğrafı çektirdi. Başarılarıyla kent gündeminde yer alan 3 Ali’nin fotoğrafı görenlerin yüzünü gülümsetti.

2004 yılında yola çıkan Büke Yapı Market’in temelden çatıya, yapı ve inşaat sektöründeki tüm ürünleri bünyesinde barındıran NG Kütahya Seramik mağazası görkemli bir törenle hizmete girdi.

Törene katılan isimlerden Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin ve Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali Marım bir araya gelerek fotoğraf çektirdi. Babadağ’da 25 yıl sonra CHP’den Belediye Başkanı seçilen Ali Atlı, Denizlispor’u 9 yıl aradan sonra Süper Lige çıkaran Ali Çetin ve 1989 – 1999 yılları arasında Denizli Belediye Başkanlığı yaparak kente büyük katkılar sağlayan Ali Marım’ın fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu. Başarılarıyla Denizli gündeminde yer alan 3 Ali’nin fotoğrafı yüzlerce kez beğenilirken onlarca yorum aldı.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, adaşı olan kentin önemli isimlerinden Ali Çetin ve Ali Marım ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Paylaşım :