Denizli Ayna Haber Logo
DENİZLİLİ AVUKATLARDAN ODTÜ’YE DESTEK!

DENİZLİLİ AVUKATLARDAN ODTÜ’YE DESTEK!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)’nde her yıl düzenlenen Uluslararası Bahar Şenliği geçtiğimiz günlerde iptal edildi. Tüm Türkiye’den bahar şenliklerinin yapılması için öğrencilere destekler devam ederken, bir destek de Denizlili avukatlardan oluşan Grup S.S.Ç.’den geldi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) her yıl düzenlenen Uluslararası Bahar Şenliği, mevcut teknik ve idari olanakları ile yetersizliği nedeni ile Rektörlük tarafından alınan karar ile iptal edildi. Bu durum üzerine tüm Türkiye’de ünlü sanatçılar bahar şenliklerine sahip çıkarak ücretsiz konser vereceklerini duyurdu.

S.S.Ç’DEN DE DESTEK GECİKMEDİ!

Denizli Barosu’na bağlı 5 avukat tarafından kurulan S.S.Ç rock grubu da bahar şenliklerinde ücretsiz konser vermeye hazır olduklarını, grup üyesi Ozan Orpak’ın sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşım ile duyurdu. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda, “Denizli Barosuna bağlı 5 avukattan oluşan ve S.S.Ç’lere dikkat çekme amaçlı kurulan “S.S.Ç” rock grubu olarak şenlikte ücretsiz olarak sahne almaya hazırız. Ankara’ya kendimiz geleceğiz. Yol parası da istemiyoruz” ifadelerine yer verildi.

Paylaşım :