Denizli Ayna Haber Logo
Denizli'de hava durumu

Denizli'de hava durumu

Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 8 derece ölçülüyor. Yağış yok, hava az bulutlu. Meteoroloji yetkilileri sıcaklığın yarın 14 dereceye çıkacağını bildirdi. Termometreler pazarsa 15'i gösterecek. Yağmur geliyor.

Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 8 derece. Yağış yok, hava az bulutlu. 
Sıcaklık yarın 14 dereceye çıkacak. Yarın da az bulutlu olacak. 
Denizlilileri pazar 15 derecelik hava sıcaklığı karşılayacak.
Meteoroloji yetkilileri Denizli’de önümüzdeki pazartesi yağmurla  birlikte sıcaklığın 1” derece dolaylarında seyredeceğini bildirdi.
Salı ise sıcaklık yine 11 derece olacak. Yine yağmur var. 
Öte yandan Denizli Bozdağ’da önümüzdeki günlerde kar yağışı beklenmiyor. Zirvede kar kalınlığı 85 cm ölçüldü.

Buldan İlçesinde Hava Durumu
Buldan ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 7 derece en düşük sıcaklık eksi 2 derece. Yarın sıcaklık 11 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 11 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor. 


Güney İlçesinde Hava Durumu
Güney ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 6 derece en düşük sıcaklık eksi 2 derece. Yarın sıcaklık 10 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 11 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor. 


Sarayköy İlçesinde Hava Durumu
Sarayköy ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 8 derece en düşük sıcaklık eksi 3 derece. Yarın sıcaklık 12 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 14 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Çal İlçesinde Hava Durumu
Çal ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 6 derece en düşük sıcaklık eksi 7 derece. Yarın sıcaklık 13 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 13 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Baklan İlçesinde Hava Durumu
Baklan ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 5 derece en düşük sıcaklık eksi 6 derece. Yarın sıcaklık 10 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 11 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Honaz İlçesinde Hava Durumu
Honaz ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 7 derece en düşük sıcaklık eksi 6 derece. Yarın sıcaklık 12 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 13 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor..  


Bozkurt İlçesinde Hava Durumu
Bozkurt ilçesinde  bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 3 derece en düşük sıcaklık eksi 7 derece. Yarın sıcaklık 9 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 10 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor..


Çardak İlçesinde Hava Durumu
Çardak ilçesinde  bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 4 derece en düşük sıcaklık eksi 8 derece. Yarın sıcaklık 11 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 12 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Babadağ İlçesinde Hava Durumu
Babadağ ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 3 derece en düşük sıcaklık eksi 5 derece. Yarın sıcaklık 11 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 11 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Kale İlçesinde Hava Durumu
Kale ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 6 derece en düşük sıcaklık eksi 3 derece. Yarın sıcaklık 9 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 10 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Tavas İlçesinde Hava Durumu
Tavas ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 7 derece en düşük sıcaklık eksi 6 derece. Yarın sıcaklık 13 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 13 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Serinhisar İlçesinde Hava Durumu
Serinhisar ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 7 derece en düşük sıcaklık eksi 9 derece. Yarın sıcaklık 14 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 14 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor. 


Acıpayam İlçesinde Hava Durumu
Acıpayam ilçesi bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 7 derece en düşük sıcaklık eksi 6 derece. Yarın sıcaklık 13 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 13 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.  


Çameli İlçesinde Hava Durumu
Çameli ilçesi bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 4 derece en düşük sıcaklık eksi 8 derece. Yarın sıcaklık 10 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 10 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Beyağaç İlçesinde Hava Durumu
Beyağaç ilçesi bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 9 derece en düşük sıcaklık eksi 8 derece. Yarın sıcaklık 13 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 14 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.


Bekilli İlçesi Hava Durumu
Bekilli ilçesinde bugün az bulutlu en yüksek sıcaklık 6 derece en düşük sıcaklık eksi 6 derece. Yarın sıcaklık 11 dereceye çıkacak yine az bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 11 derece olması bekleniyor. Pazartesi ve Salı ise ilçede yağmur bekleniyor.

Paylaşım :