Denizli Ayna Haber Logo

EMEKLİ POLİSİN DÖVÜLME ANI KAMERADA

Denizli’de emekli polis memurunun sokak ortasında dövülme anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Ağır yaralanan 77 yaşındaki emekli polisin tedavisi sürerken polis her yerde saldırganı arıyor. 

Edinilen bilgiye göre olay Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Topraklık Mahallesi'nde meydana geldi. Arabasını park eden Emekli Polis Memuru Kadir Güçlü Özgen’e (77) elindeki sopa ile kimliği belirsiz bir kişi saldırdı.
Sopalı saldırı nedeni ile Özgen ağır yaralanırken, saldırgan kaçmadan önce elindeki sopa ile Özgen’e ait 20 ZS 202 plakalı otomobilin camlarını da kırdı.
Çevrede bulunanların çağırdığı sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Özgen’i hastaneye kaldırırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Öte yandan, olay çevredeki bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, emekli polis memurunun otomobiliyle bir marketin önene geldiği, ardından eli sopayı saldırganın otomobilinden inen Özgen’e ve otomobiline sopayla saldırdığı ardından olay yerinden kaçtığı görülüyor.

Paylaşım :